در باره ما

ویلاشو در یک نگاه

ویلا شو در سال 1396 ،  توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. امروز، ویلاشو قدرتمندترین وب سایت آگهی اجاره ویلا ، خدمات توریستی و تبلیغات مدرن بخش خصوصی است؛ ویلاشو با بهره مندی از بروز ترین تکنولوژی های نرم افزاری می باشد که با بومی سازی و پیاده سازی به همراه تطبیق تکنیک های مدرن صنعت تبلیغات پا به عرصه گذاشته است.

ویلاشو با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای صنعت گردشگری ، سیستم‌های نوین تبلیغات و فناوری تولید رسانه، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

از آغاز فعالیت، ویلا شو توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.


فعالیت‌های اصلی ویلاشو

  • پذیرش آگهی های اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه در سراسر ایران
  • ارائه‌ راهکارهای خدمات توریستی کسب وکار تجاری بر اساس فرایندهای نوین، تولیدی، خدماتی و بازرگانی
  • ارائه‌ راهکارهای جذب گردشگر برای مناطق توریست پذیر
  • ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای صنعت گردشگری ایران
  • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری
ویلا شو قدرتمند ترین سایت نیازمندهای آگهی اجاره ویلا در ایران با امکاناتی بی نظیر و مثال زدنی در شهریور 1396 راه اندازی گردید. خدمتی که ویلا شو ارایه می نماید  نیازمندیهای اقامتی مورد نیاز گردشگران در تمام نقاط ایران می باشد.
مالکین اماکن اقامتی و ویلاداران با معرفی خدماتی که می توانند به گردشگران ارایه دهند راه ارتباطی را کوتاه نموده و به صورت مستقیم و بدون واسطه بارتباط برقرار می نمایند.
فعالیت اصلی ویلا شو یک سایت نیازمندیهای پذیرش آگهی می باشد.
صاحب امتیاز : ویلاشو

شماره تماس : 09112934797
آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری