آموزش تصویری درج آگهی اجاره ویلا و خدمات در سایت اجاره ویلاشو

1396.08.13

آموزش تصویری درج آگهی در ویلاشو
آموزش تصویری نحوه درج ویلا و اقامتگاه برای درج آگهی و اجاره ویلا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در سایت ویلاشو

1- درج آگهی
     در مرحله اول در سایت ویلاشو گزینه ای به نام درج آگهی قرار گرفته است گه معمولا در قسمت بالای سایت ویلاشو و سمت چپ واقع شده است . با کلیک بر روی گزینه درج آگهی صفحه پذیر آگهی در ویلاشو برای شما باز می گردد . 
2-اتخاب گروه آگهی ملک و خدمات وابسته
    در مرحله دوم درج آگهی در ویلاشو، بسته به نوع ملک گروه مورد نظر را انتخاب نمایید در این مرحله دقت لازم را در تعیین گروه داشته باشید زیرا نمایش ویلا و اقامتگاه شما بستگی به انتخاب گروه دارد. در بخش خدمات فعالیت های مرتبط با گردشگری تعریف می گردد.

 

3- انتخاب پلن آگهی
     در انتخاب پلن آگهی دقت کنید! زیرا نحوه نمایش اقامتگاه و ویلای شما در سایت ویلاشو دقیقا به پلن انتخابی شما وابسته است در پلن مدت نمایش آگهی، تعداد تصاویر و ویدیوهای قابل آپلود قابل انتخاب می باشد.


 


4- مشخات و معرفی ویلا و اقامتگاه
     در بخش وارد نمودن مشخصات اقامتگاه و ویلا دقت کافی را به خرج دهید، شما در حال معرفی محصول و کالای خود می باشد و چون نمی توانید به صورت حضوری کالای خود را تبلیغ نمایید با حوصله فراوان تمام کم و کیف اقامتگاه و ویلای خود را شرح دهید تا بتوانید به کمک تصاویر و ویدیویی که برای نمایش ملک خود قرار می دهید از تمام زوایا تصویر سازی ذهنی برای بازدید کننده داشته باشید.
از تمام ظرفیت موجود در ویلاشو استفاده کنید، شرح دقیق مناطق تفریحی توریستی ویلا و اقامتگاه که در نزدیکی می باشد،امکانات ویلا برای اجاره شبانه و یا اگر محدودیتی دارید قید نمایید 5- بارگذاری تصاویر ویلا و اقامتگاه در ویلاشو
     تعداد تصاویر قابل اپلود شما به نوع پلنی که در نوع آگهی انتخاب نمودید وابسته است اگر می خواهید تصاویر بیشتری بارگذاری نمایید از گزینه مرحله قبل استفاده کنید و پلن خود را تغییر دهید.
در صورتی که نیاز به تیم حرفه ای تصویر برداری دارید با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید با تیم حرفه ای ویلاشو با مدرن ترین تجهیزات تصاویر و کلیپی حرفه ای از ویلا و اقامتگاه شما تهیه نمایند. عکس برداری حرفه ای به ملک شما جلوه ای ویژه می دهد و مخاطبان را چندین برابر جذب می کند در تبلیغات به هیچ وجه شما هزینه نمی کنید بلکه این کار سرمایه گذاری است . شماره تماس مستقیم پشتیبانی 09112934797

     

6- آپلود فایل ویدیویی ملک اجاره ای
    آپلود ویدیو همانند تصاویر می باشد شما نمی توانید با هر حجمی ویدیو را اپلود نمایید لذا این مورد را در درج آگهی مد نظر قرار دهید.


 

آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری