سه دلیل برای سفر زمانی که شما جوان هستید

1396.08.16
سه دلیل برای سفر در حالی که شما جوان هستید


پاداش: برای دریافت بهترین توصیه من در مورد نحوه ایجاد یک وبلاگ برای به یاد ماندن ماجراجویی خود، داستان خود را به اشتراک بگذارید، و با جهان ارتباط برقرار کنید تا تفاوت ایجاد شود.
جهان یک کتاب است و کسانی که سفر نمی کنند فقط یک صفحه را بخوانند. -آگوستین هیپو
شب دیگر، من با یک خانم جوان صحبت میکردم که تعدادی از تصمیمات پیش از او داشتند، که شامل این بود که آیا او باید به مدرسه آمادگی بپردازد یا جهان را سفر کند.

سفر در حالی که شما جوان هستید
من به او گفتم سفر کن. دستها پایین. بهانه ای نیست. فقط برو. نتایج ارزش هزینه ها است. و او آهی کشید

"آره ولی…"

هرگز سخنان مرگبارتری نگفتم:

بله، اما ... درباره بدهی؟
آره، اما ... درباره شغل من؟
بله، اما ... درباره دوست پسر من (یا سگ یا ماشین یا هر چیز دیگری)؟
"آره، اما ..." از بین رفته است. از آنجا که این باعث می شود صدایی شبیه به آن باشد که ما بهترین نیت ها را داریم، زمانی که واقعا ما فقط برای انجام کاری که باید انجام می دهیم، ترسو هستیم. این به ما اجازه می دهد که بزدل باشیم، در حالی که صدای نجیب است.

اکثر مردم می دانند که منتظر سفر به جهان بوده اند. برعکس، بسیاری از افرادی که به مدرسه تدریس یا کار مداوم منتظرند و سفر می کردند، این کارها را انجام می دادند - در نهایت.

من با این گفتگو خیلی همدرد شدم که شب گذشته با گروهی از 30 جوان جوان به اشتراک گذاشتم که بسیاری از این سؤال ها را پرسیدند.

زندگی شما همیشه می خواستی

هنگامی که شما بزرگتر می کنید، زندگی به نظر می رسد فقط نوعی اتفاق می افتد به شما. جوانان شما یک زمان کامل توانمندسازی هستند. شما می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید.

اما همانطور که شما بالغ و مسئولیت های جدیدی را به دست آورده اید، باید اطمینان حاصل کنید که از دیدگاه مهم خود از دست ندهید.

بنابراین اگر هنوز مقدار معینی از کنترل وضعیت خود را دارید، باید کاری را که واقعا مهم است انجام دهید. از آنجا که زندگی همیشه در مورد شما نیست

در اوایل بزرگسالی، جهان بینی شما هنوز شکل گرفته است. مهم این است که این زمان را مدیریت کنید تا خودتان فرصت رشد کنید. راه خوبی برای انجام این کار سفر است.

پس، جوان، سفر کن. سفر گسترده و دور سفر جسورانه سفر با رها کردن کامل

شما چندین خطری را که هنگام انجام این کار به شما می دهد پشیمان خواهید شد. من به شما قول میدهم در حالی که شما جوان هستید، سه دلیل وجود دارد:
سه دلیل برای سفر در حالی که شما جوان هستید

1. مسافرت به شما می آموزد که یک ماجراجویی داشته باشید

هنگامی که به زندگی خود نگاه می کنید، لحظاتی از آن افتخار خواهید داشت و شاید چند نفر از شما پشیمان شوید. این احتمال وجود دارد که زیر در لیست دوم نخواهد بود:

دوچرخه سواری در اطراف پل گلدن گیت.
در تلویزیون ایتالیایی ظاهر شد.
هیکد ویران مایان.
اسپانیایی در سه ماه متوجه شد.
قطار به اروپا سفر کرد.
آنها در من نیستند (واقعیت جالب: من تمام موارد فوق را انجام داده ام). پس چه خواهد شد؟ چه انتخابی پشیمان خواهد شد؟ عقب نگه داشتن در حال ترسیدن اتهام زدن خطر بیشتری به دست نمی آورند در انتظار.

در حالی که شما جوان هستید، باید سفر کنید.

شما باید زمان را برای دیدن جهان و طعم کامل زندگی. ارزش هر سرمایه گذاری یا پول و یا قربانی کردن وقت است که ممکن است از طرف شما مورد نیاز باشد.

این در مورد گردشگری نیست. این در مورد تجربه ریسک واقعی و ماجراجویی است، بنابراین شما مجبور نیستید در بقیه زندگی خود در ترس زندگی کنید. و این در مورد یادآوری و به اشتراک گذاری ماجراجویی خود، و الهام بخش دیگران برای گریختن از آن ترس نیز هست.

2. مسافرت به شما کمک می کند تا از رضایت شما برخوردار شوید

در جوانان شما انتخاب هایی را انجام می دهید که به شما تعریف می کنند. رشته هایی که اکنون شروع می شود با بقیه زندگی خود همراه شما خواهد بود.

سفر شما مانند دیگر چیزهایی که می تواند تغییر کند. این شما را در مکان هایی قرار می دهد که شما را مجبور به مراقبت از مسائل بزرگتر از شما خواهد کرد.

اگر به جنوب شرقی آسیا بروید، ممکن است تجارت برده را تجربه کنید. اگر اروپای شرقی، شما ممکن است اثر نسل کشی و آزار و شکنجه مذهبی را ببینید. اگر هائیتی، شما شاهد پدیده ی زشتی غرب خواهید بود.

قلب تو شکسته خواهد شد

شما شروع خواهید کرد که درک کنید که جهان یک مکان بزرگ و کوچک است. شما احترام جدیدی برای درد و رنج می گیرید که بیش از نیمی از جهان به طور روزانه به طور کامل اعطا می شود.

و شما به طور عمیق و پایدار احساس وابستگی بیشتری نسبت به سایر افراد خود خواهید داشت. شما یاد خواهید گرفت که مراقبت کنید و حتی ممکن است راهی برای سخن گفتن برای افرادی که شما با آنها مواجه هستید و نیاز به یک صدا دارید پیدا کنید.

3. مسافرت به شما اجازه می دهد تا برخی از فرهنگ ها را دریافت کنید

در حالی که هنوز جوان هستید، باید کشت کنید. شناختن جهان و مردم با شکوه که آن را پر می کنند. چیزی شبیه راه رفتن در کنار کولوسئوم یا دیدن داوود میکل آنژ وجود ندارد.

من می توانم شهرستان سن خوان و سواحل شگفت انگیز و سایت های تاریخی خود را برای شما توصیف کنم، اما شما واقعا باید آن را برای خودتان تجربه کنید. شما می توانید تمام کتاب های جهان در مورد دیوار بزرگ چین یا لوور را بخوانید، اما وجود یک داستان متفاوت است.

جهان یک جای خیره کننده است، پر از کارهای برجسته هنر است. آن را ببینید

این کار را در حالی که هنوز جوان هستید انجام دهید زمان را از دست ندهید. شما ممکن است هرگز آن را مجددا نگذارید.
اینفوگرافی سفر سه دلیل برای سفر در حالی که شما جوان هستید
آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری