وب سایت ویلا شو به نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره ارتقاء یافت

1396.06.26

به گزارش پایگاه خبری وب سایت ویلاشو ، وب سایت هایی از نظر پرداخت امن و مطمئن هستند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی (eNamad) باشند. این نماد الکترونیکی دارای رتبه بندی یک و دو ستاره است و وب سایت هایی که رتبه دوستاره را داشته باشند ، معتبرتر و امن تر به حساب می آیند. وب سایت ویلاشو نیز توانست به نماد ۲ ستاره دست پیدا کند.

نماد الکترونیکی را ده ها هزار وب سایت ایرانی اخذ کرده اند ولی تنها ۲۶۲۵ سایت (تا به امروز) توانسته اند نماد دو ستاره را کسب کنند. یکی از مهمترین دلایل اخذ نماد دوستاره ، اجرای پروتکل SSL در سایت ویلاشو بود که چندی پیش نیز خبر آن را منتشر کردیم. امیدواریم بتوانیم امنیت و امکانات جدید را در کنار هم برای شما کاربران فراهم کنیم.

 نماد اعتماد الکترونیک چیست

این نشان که از طرف "مرکز توسعه تجارت الکترونیک" صادر می شود ، برای تایید فروشگاه های اینترنتی در ایران استفاده می شود. یعنی اگر وب سایتی این نماد را داشته باشد ، کاربران می توانند به راحتی به آن فروشگاه اعتماد کرده و پرداخت آنلاین انجام دهند. شرایط سخت در واگذاری و به دست آوردن این نماد ، باعث شده است که هر فروشگاهی نتواند به راحتی این نشان را کسب کند. شما می توانید اطلاعات بیشتر را در وب سایت نماد اعتماد الکترونیک به دست آورید.

آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری