هتل خوب چه امکاناتی دارد

1396.08.27
برای اینکه هتلی در رده ی هتل های خوب قرار بگیرد و دارای اسم و رسمی شود با ویژگی هایی داشته باشد که ما در اینجا به مواردی اشاره می کنیم.
سرویس: شماره یک سرویس مناسب است.شما سزاوار خدمات بسیار عالی هستید چه برای مسافرت و تعطیلاتی ساده به سفر رفته باشید چه برای شرکت در مراسمی خاص. یک هتل عالی فقط یک کارمند دوستانه نخواهد داشت بلکه خدماتی باید انجام دهد که مسافر احساس راحتی کند و این نیاز به اموزش صحیح کارکنان دارد.اکثر هتل هایی که نگهبانان 24 ساعته برای کمک به مسافران دارند در زمره هتل های خوب قرار می گیرند.
 
محل هتل بسیار مهم است: هتل هایی که از شهر فاصله ی زیادی دارند برای مسافرین که بدون وسیله نقلیه سفر کرده باشند ایجاد مشکل می کنند .هزینه های اضافی برای رفت و برگشت به هتل باید بپردازند.همچنین در صورت بروز مشکل برای مسافرین فاصله از بیمارستان یا ایستگاه پلیس منجر به بروز دردسر می شود در نتیجه هتل خوب باید فاصله ی مناسبی از شهر داشته باشد به گونه ای که با کمی پیاده روی یا استفاده از ایستگاه تاکسی به مرکز شهر برسند.هتل هایی هم که در شلوغی شهر بنا می شوند دارای آرامش نیستند.
 
امکانات : امروزه خواست افراد از هتل ها مقداری تغییر کرده وشاید داشتن اینترنت رایگان یکی از مهم ترین درخواست های مسافرین است . همچنین داشتن حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تمیز و مناسب.دادن قهوه رایگان به مسافر.تلویزیون و لوازم صوتی تصویری به روز.نور کافی در اتاق.تختخواب استاندارد با ملحفه های شسته شده.حوله و خمیردندان و دستمال کاغذی که هر روزه شارژ شوند.
 
رستوران: در هتل های خارج از کشور علاوه بر رستوران ، بار نیز وجود دارد تا مسافرین از آن استفاده کنند ولی در ایران رستوران های موجود باید مسایل بهداشتی را رعایت کنند و دارای غذاهای سالم و تمیز باشند تا مسافرین با خیال راحت از غذاهای رستوران استفاده کنند.
 
 
آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری