چگونه در طول سفر سالم غذا بخوریم؟

1396.09.07
فقط به این دلیل که شما در حال سفر هستید، به این معنا نیست که باید سریع غذا بخورید بلکه باید غذایی بخورید که احساس خستگی، سستی شما را کم می کند.
انتخاب غذاهای بهتر باعث تاثیر مثبتی بر اوقات فراغت شما خواهد شد. همانطور که ورزشکاران می دانند، غذای سالم باعث می شود سطح انرژی انسان  حفظ شود. مواد غذایی که در جاده ها می خورید، به عنوان کیف تعمیرات مسافرتی خود استفاده می شود.
در اینجا چند نکته برای کمک به سلامتی شما در هنگام مسافرت یا سفر با دوستانتان وجود دارد:
1. غذا خوردن سالم جایی است که شما متوقف می شوید!
اگر در جاده ای هستید و سریع متوقف می شوید، انتخاب غذای شما محدود به غذای فوری خواهد بود. اما ابهتر است که شما از قبل  از یک فروشگاه مواد غذایی غذاهای جامد یا سالم تهیه می کنید، هویج، آجیل، سالاد در این صورت بسرعت انتخاب خود را افزایش می دهید و وسوسه های ناخواسته مواد غذایی را کاهش دهید.
2. دفعات بیشتر و مقدار کمتر بخورید!
خوردن مقدار کمی از غذاهای سالم در طول روز، یک سیگنال به مغز شما می گوید که عرضه مواد غذایی فراوان است، بنابراین می توان از این طریق این کالری ها به سرعت سوزانده شوند.
خوردن کالری بیش از حد در یک وعده غذایی - حتی اگر آنها کالری سالم داشته باشند - پیام مغزی خود را ارسال می کند که زمان های نابجا مقدار زیادی کالری اضافی وجود دارد، بنابراین این کالری ها به عنوان چربی ذخیره می شوند. خوردن بیش از حد در یک وعده نیز می تواند باعث کندی و خواب آلودگی شما شود.
 
 
 
 
 
392/5000
 
 
3. مقدار زیادی پروتئین مصرف کنید
بدن شما نیاز دارد به خوردن مقدار مناسب پروتئین کامل، حاوی تمام اسید آمینه های  ضروری - برای وزن و سطح فعالیت شما، قند خون را تضمین می کند (جلوگیری از تأخیر انرژی)، غلظت را افزایش می دهد و شما را قوی و پایدار نگه می دارد.
هنگامی که شما نیاز به انرژی برای پیاده روی طولانی، یک درایو طولانی و یا یک روز در ساحل، بدن خود را با پروتئین با کیفیت بالا، تقویت کنید.
4. بسته غذاهای فوری
اغلب هنگامی که ما در حال سفر هستیم، ما به فواصل منظم به غذا دسترسی نداریم. یا بدتر، ما صرف غذا می شویم،نه غذا صرف ما! بنابراین بعدا می توانیم این قطعه بزرگ کیک شکلاتی را داشته باشیم. مشکل این است که بدن شما به عنوان یک کمبود غذایی مواجه است و متابولیسم شما به سرعت از بین می رود تا از گرسنگی جلوگیری شود.
برای نگه داشتن ذهن و بدن خود، تنقلات سالم را در ماشین یا کوله پشتی خود قرار دهید. نمونه هایی از بادام، سبزیجات خام و هوموس، ماست و انواع توت ها، میوه های تازه و خشک و تخم مرغ های پخته شده است.
 
5. از غذاهای "احساس بد" اجتناب کنید
شما می دانید که اینها چه هستند: آنها غذای مورد علاقه شما نیستند،  پس از غذا خوردن آنها احساس بدی یا کمبود می کنید. هنگامی که شما در جاده هستید، لازم است از غذاهایی که انرژی شما را تخلیه می کنند و خلق و خوی شما را از بین می برند بپرهیزید.
غذاهایی که باید از آنها اجتناب کرد: (1) کربوهیدراتهای ساده یا غذاهای گلیسمی بالا مانند آب میوه، سودا، محصولات دانه ای تصفیه شده یا تنقلات شیرینی؛ (2) هر چیز عمیق سرخ شده؛ (3) نوشیدنی های غیر لبنی و شیرینی ها، که با مواد شیمیایی بارگذاری می شوند که بدن شما به راحتی نمی تواند متابولیزه شود. (4) هر چیزی هیدروژنه شده است (شامل کرم نابالایان، کره بادام زمینی جیفی، مارگارین و بیشتر پخته شده)؛ و (5) الکل اضافی.
 
 
6. آب زیادی بنوشید
بله، آب غذا است. بدن شما  تقریبا برای  تمام عملکردها نیاز به آب دارد. خوردن مقدار زیادی از آب بدن شما را از سموم تخریب دور می کند، پوست شما را تازه نگه می دارد و به شما کمک می کند کمترغذای اضافی  بخورید. این همچنین به شما کمک می کند تا از وقوع سفر، علائم بیش از حد در معرض گرما یا خورشید و گرایش های ناخواسته غذایی جلوگیری کنید.
باور کنید یا نه، بسیاری از نگرانی های ناخوشایند که ما در جاده ها تجربه می کنیم، می توان با یک نوشیدنی تازه از آب خالص از بین روند.
 
آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری