کشتی «کروز» به خزر می‌آید

1396.12.07
ساری - استاندار مازندران از ورود کشتی تفریحی کروز طی ایام نوروز به دریای خزر خبر داد و گفت: مذاکرات اولیه با سرمایه‌گذار این پروژه صورت گرفته است.

محمد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روز گذشته صحبت هایی با سرمایه گذار بخش خصوصی برای ورود کشتی تفریحی کروز به دریای استان شده است افزود: معاون امور عمرانی استان پیگیری در این زمینه داشته و سرمایه گذار قرار است با اجاره دهنده کشتی قرار داد ببندد.

وی اظهار داشت: در صورت تحقق این قرارداد، کشتی تفریحی از ۲۰ اسفندماه تا ۲۰ فروردین ماه برای سفرهای تفریحی و دریایی فعالیت می کند.

اسلامی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا دو فروند کشتی تفریحی به استان بیاوریم درباره مسیر فعالیت این کشتی گفت: این کشتی از بندر انزلی به نوشهر و سپس به امیرآباد سیر و مسافران را جابجا می کند.

استاندار مازندران همچنین به سفر رئیس مجلس به استان و دیدار با وی اشاره و اضافه کرد: در این دیدار، بنده گزارشی از وضعیت استان و ۱۲ برنامه محوری توسعه استان ارائه کرده ام که مورد توجه رئیس مجلس قرار گرفته است.

اسلامی درباره تغییرات در حوزه ستادی استانداری مازندران گفت: درتلاش هستیم تا با اخذ مجوز یک معاونت را تجزیه و تبدیل به دو معاونت کنیم و منتظر دریافت این مجوز هستیم و با این تغییرات، تغییرات دیگری در حوزه ستادی استانداری نخواهیم داشت.

استاندار مازندارن درباره جابجایی و تغییر فرمانداران نیز گفت: چند فرماندار دیگر در سطح استان تغییر و جابجا می شوند.

آگهی های لیست مقایسه
آگهی برای مقایسه موجود نیست
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری